首頁 > Vishay Dale代理商 > PTF5615K400BXEB
影像僅供參考,以產品規格為準
PTF5615K400BXEB
型號描述:
15.4 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film
RES 15.4K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
型號:
PTF5615K400BXEB
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
15.4 kOhms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Composition
Metal Film
Features
Moisture Resistant
Temperature Coefficient
±15ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)