PR03000201202JAC00
型號描述:
12 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Fusible, Safety Metal Film
RES 12K OHM 5% 3W AXIAL
型號:
PR03000201202JAC00
品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
12 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
3W
Composition
Metal Film
Features
Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Fusible, Safety
Temperature Coefficient
±250ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm)