PR01000104300JR500
型號描述:
430 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Fusible, Safety Metal Film
RES 430 OHM 5% 1W AXIAL
型號:
PR01000104300JR500
品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
430 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Composition
Metal Film
Features
Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Fusible, Safety
Temperature Coefficient
±250ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)