NTCS0805E3474JXT
- 型號描述:
NTC Thermistor 470k 0805 (2012 Metric)
NTC熱敏電阻器 470Kohms 5% SMD
- 型號:
- NTCS0805E3474JXT
數量:
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 470k
- Resistance Tolerance
- ±5%
- B Value Tolerance
- ±1%
- B25/75
- 4025K
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Power - Max
- 210 mW