NTCS0805E3223JHT
- 型號描述:
NTC Thermistor 22k 0805 (2012 Metric)
NTC熱敏電阻器 22Kohms 5% SMD
- 型號:
- NTCS0805E3223JHT
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- B0/50
- B25/50
- B25/85
- 3800K
- B Value Tolerance
- ±1%
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 22k
- Resistance Tolerance
- ±5%
- Length - Lead Wire
- Grade
- Automotive
- Power - Max
- 210 mW