NTCS0603E3152HLT
- 型號描述:
NTC Thermistor 1.5k 0603 (1608 Metric)
NTC熱敏電阻器 1.5Kohms 3% 3280K 1%
- 型號:
- NTCS0603E3152HLT
- 品牌:
- Vishay / BC Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- B0/50
- B25/50
- B25/85
- 3280K
- B Value Tolerance
- ±1%
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 1.5k
- Resistance Tolerance
- ±3%
- Length - Lead Wire
- Grade
- Automotive
- Power - Max
- 125 mW