NTCLE100E3681JB0
- 型號描述:
NTC Thermistor 680 Bead
THERMISTOR NTC 680OHM 3560K BEAD
- 型號:
- NTCLE100E3681JB0
- 品牌:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
數量:
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 680
- Resistance Tolerance
- ±5%
- B Value Tolerance
- ±1.5%
- B25/75
- 3560K
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Power - Max
- 500 mW
- Length - Lead Wire
- 0.59" (15.00mm)