NTCALUG01A104GA
型號描述:
NTC Thermistor 100k Ring Lug
NTC熱敏電阻器 100Kohms 2% AEC-Q200 38mm
型號:
NTCALUG01A104GA
品牌:
Vishay / BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:1 倍增量:1
Resistance in Ohms @ 25°C
100k
Resistance Tolerance
±2%
B Value Tolerance
±1.5%
B0/50
B25/50
B25/75
4190K
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
Length - Lead Wire
1.50" (38.10mm)