MBB02070C4703FC100
型號描述:
470 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
RES 470K OHM 0.6W 1% AXIAL
型號:
MBB02070C4703FC100
品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
470 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.6W
Composition
Metal Film
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)