MAL213849151E3
- 型號描述:
150 μF 100 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 780mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 150UF 20% 100V SNAP TH