首頁 > Vishay代理商 > ISOA200R11001JT
影像僅供參考,以產品規格為準
ISOA200R11001JT
型號描述:
1 kOhms ±5% 200W Thick Film Chassis Mount Resistor
型號:
ISOA200R11001JT
品牌:
Vishay
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
200W
Tolerance
±5%
Lead Style
M4 Threaded
Features
Automotive AEC-Q200, Non-Inductive
Package / Case
SOT-227-4
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
1.504" L x 0.984" W (38.20mm x 25.00mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Mounting Feature
Flanges
Coating, Housing Type
Aluminum
Height - Seated (Max)
0.480" (12.20mm)
Failure Rate
Grade
Automotive
Resistance
1 kOhms