IHTH1500TZEB220M5A
- 型號描述:
22 μH Shielded Inductor 45.8 A 3.9mOhm Max Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
FIXED IND 22UH 45.8A 3.9 MOHM TH
- 型號:
- IHTH1500TZEB220M5A
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Material - Core
- Metal Composite
- Inductance
- 22 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 45.8 A
- Current - Saturation (Isat)
- 59.78A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 3.9mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 3.5MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
- Supplier Device Package
- Radial
- Size / Dimension
- 1.500" Dia (38.10mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.780" (19.81mm)