首頁 > Vishay Dale代理商 > IHSM3825ER1R0L
影像僅供參考,以產品規格為準
IHSM3825ER1R0L
型號描述:
1 μH Unshielded Inductor 5.11 A 15mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1UH 5.11A 15 MOHM SMD
型號:
IHSM3825ER1R0L
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Material - Core
Ferrite
Inductance
1 µH
Tolerance
±15%
Current Rating (Amps)
5.11 A
Current - Saturation (Isat)
4.41A
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
15mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Height - Seated (Max)
0.225" (5.72mm)