首頁 > Vishay / Dale代理商 > IHHP0806ZHERR47M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHHP0806ZHERR47M01
型號描述:
470 nH Shielded Inductor 4.5 A 24mOhm Max 0806 (2016 Metric)
功率電感器 - SMD 0806 .47uH 20%
型號:
IHHP0806ZHERR47M01
品牌:
Vishay / Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Material - Core
Iron Powder
Inductance
470 nH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
4.5 A
Current - Saturation (Isat)
4.7A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
24mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0806 (2016 Metric)
Supplier Device Package
0806
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)