首頁 > Vishay代理商 > IFSC1111AZER220M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IFSC1111AZER220M01
型號描述:
22 μH Shielded Inductor 500 mA 750mOhm Max Nonstandard
型號:
IFSC1111AZER220M01
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:29 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.117" L x 0.117" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
750mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
350mA
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
500 mA