HV1812Y332KXHATHV
- 型號描述:
3300 pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
CAP CER 3300PF 3KV X7R 1812
- 型號:
- HV1812Y332KXHATHV
- 品牌:
- Vishay Vitramon
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 3300 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 3000V (3kV)
- Temperature Coefficient
- X7R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- High Voltage
- Ratings
- Applications
- General Purpose
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.106" (2.70mm)