CWR11HH226KB
型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 15 V 2917 (7343 Metric) 1.1Ohm
鉭電容 - 固態 SMD 22UF 15V 10% D
型號:
CWR11HH226KB
品牌:
Vishay / Sprague
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Features
High Reliability
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension
0.287" Dia x 0.169" L (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
ESR (Equivalent Series Resistance)
1.1Ohm
Lifetime @ Temp.
Manufacturer Size Code
D
Height - Seated (Max)
0.122" (3.10mm)
Failure Rate
B (0.1%)
Grade
Military
Capacitance
22 µF
Voltage - Rated
15 V