首頁 > Vishay / Dale代理商 > CW02BR3000JE70HS
影像僅供參考,以產品規格為準
CW02BR3000JE70HS
型號描述:
300 mOhms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
線繞電阻器 - 透孔 CW-2B-HS .3 5% E70 e3
型號:
CW02BR3000JE70HS
品牌:
Vishay / Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1000
Resistance
300 mOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
3.75W
Composition
Wirewound
Features
Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
Operating Temperature
-65°C ~ 350°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)