首頁 > Vishay / Dale代理商 > CW02BR3000JE70
影像僅供參考,以產品規格為準
CW02BR3000JE70
型號描述:
300 mOhms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
線繞電阻器 - 透孔 .3ohms 5% 3watts
型號:
CW02BR3000JE70
品牌:
Vishay / Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
3.75W
Tolerance
±5%
Features
Moisture Resistant
Package / Case
Axial
Temperature Coefficient
Size / Dimension
0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Composition
Wirewound
Operating Temperature
-65°C ~ 350°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Axial
Height - Seated (Max)
Failure Rate
Resistance
300 mOhms