首頁 > Vishay Dale代理商 > CW010220R0JS73
影像僅供參考,以產品規格為準
CW010220R0JS73
型號描述:
220 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
RES 220 OHM 13W 5% AXIAL
型號:
CW010220R0JS73
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Resistance
220 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
13W
Composition
Wirewound
Features
Moisture Resistant
Temperature Coefficient
±30ppm/°C
Operating Temperature
-65°C ~ 350°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)