CW00547R00JE12
- 型號描述:
47 Ohms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
線繞電阻器 - 透孔 5watts 47ohms 5%
- 型號:
- CW00547R00JE12
- 品牌:
- Vishay / Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 100
數量:
- Resistance
- 47 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 6.5W
- Composition
- Wirewound
- Features
- Moisture Resistant
- Temperature Coefficient
- ±30ppm/°C
- Operating Temperature
- -65°C ~ 350°C
- Package / Case
- Axial
- Supplier Device Package
- Axial
- Size / Dimension
- 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)