CW00520R00JE73HE
- 型號描述:
20 Ohms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound
RES 20 OHM 6.5W 5% AXIAL
- 型號:
- CW00520R00JE73HE
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 6.5W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Package / Case
- Axial
- Temperature Coefficient
- ±30ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
- Composition
- Wirewound
- Operating Temperature
- -65°C ~ 350°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Axial
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 20 Ohms