首頁 > Vishay Techno代理商 > CRMV2512AF1M00FKEF
影像僅供參考,以產品規格為準
CRMV2512AF1M00FKEF
型號描述:
1 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) High Voltage Thick Film
CRMV2512, 3-SIDED, SOLDER COATED
型號:
CRMV2512AF1M00FKEF
品牌:
Vishay Techno
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Features
High Voltage
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.029" (0.74mm)
Failure Rate
Resistance
1 MOhms