CRMA2010AF2M70FKEF
- 型號描述:
2.7 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
CRMA2010 2.7M 1% EF E3
- 型號:
- CRMA2010AF2M70FKEF
- 品牌:
- Vishay Dale
- Power (Watts)
- 0.5W, 1/2W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
- Package / Case
- 2010 (5025 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Supplier Device Package
- 2010
- Height - Seated (Max)
- 0.029" (0.74mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 2.7 MOhms