CRMA1210AF560RFKEF
- 型號描述:
560 Ohms ±1% 0.35W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film
厚膜電阻器 - SMD 0.35W 560ohms 1% AEC-Q200
- 型號:
- CRMA1210AF560RFKEF
- 品牌:
- Vishay / Techno
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
數量:
- Resistance
- 560 Ohms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 0.35W
- Composition
- Thick Film
- Features
- Automotive AEC-Q200, High Voltage
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.029" (0.74mm)