CRMA1210AF47K0FKEF
- 型號描述:
47 kOhms ±1% 0.35W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film
CRMA1210, 3-SIDED, SOLDER COATED
- 型號:
- CRMA1210AF47K0FKEF
- 品牌:
- Vishay Techno
- Power (Watts)
- 0.35W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Automotive AEC-Q200, High Voltage
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Supplier Device Package
- 1210
- Height - Seated (Max)
- 0.029" (0.74mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 47 kOhms