CRMA1206AF4M70DKEF
- 型號描述:
4.7 MOhms ±0.5% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film
CRMA1206, 3-SIDED, NICKEL BARRIE
- 型號:
- CRMA1206AF4M70DKEF
- 品牌:
- Vishay Techno
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.3W
- Tolerance
- ±0.5%
- Features
- Automotive AEC-Q200, High Voltage
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 1206
- Height - Seated (Max)
- 0.029" (0.74mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 4.7 MOhms