CPF110R000FKEE6
- 型號描述:
10 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film
- 型號:
- CPF110R000FKEE6
- 品牌:
- Vishay Intertechnologies
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 10 Ohms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1W
- Composition
- Metal Film
- Features
- Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -65°C ~ 230°C
- Package / Case
- Axial
- Supplier Device Package
- Axial
- Size / Dimension
- 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)