首頁 > Vishay / Dale代理商 > CPF110R000FKEE6
影像僅供參考,以產品規格為準
CPF110R000FKEE6
型號描述:
10 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film
金屬膜電阻器 - 透孔 1watt 10ohms 1%
型號:
CPF110R000FKEE6
品牌:
Vishay / Dale
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
10 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Composition
Metal Film
Features
Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-65°C ~ 230°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)