CMA02040X3909GB300
- 型號描述:
39 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Carbon Film
CMA 0204 2% BL 39R
- 型號:
- CMA02040X3909GB300
- 品牌:
- Vishay
數量:
- Resistance
- 39 Ohms
- Tolerance
- ±2%
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Composition
- Carbon Film
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- MELF, 0204
- Supplier Device Package
- 0204
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)