CL109R4120
型號描述:
Inrush Current Limiter 9.4 Ohms ±30% 0.394" (10.00mm)
NTC熱敏電阻器 PTC ICL 9R4 30% 100C 10MM
型號:
CL109R4120
品牌:
Vishay / Ametherm
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±30%
Diameter
0.394" (10.00mm)
Lead Spacing
0.197" (5.00mm)
Approval Agency
Grade
R @ 25°C
9.4 Ohms