首頁 > Vishay代理商 > CDMA15M0D2500DE5
影像僅供參考,以產品規格為準
CDMA15M0D2500DE5
型號描述:
60k, 15M Ohm ±0.5% 500mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±10ppm/°C
型號:
CDMA15M0D2500DE5
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:6 倍增量:1
Circuit Type
Voltage Divider
Resistance (Ohms)
60k, 15M
Tolerance
±0.5%
Number of Resistors
2
Resistor Matching Ratio
±0.5%
Resistor-Ratio-Drift
±10ppm/°C
Number of Pins
3
Power Per Element
500mW
Temperature Coefficient
±10ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Grade
Automotive
Qualification
AEC-Q200
Applications
Automotive AEC-Q200, Voltage Divider (TCR Matched)
Mounting Type
Surface Mount
Supplier Device Package
2512
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.030" (0.76mm)