首頁 > Vishay / Dale代理商 > CCF55220RFKE36
影像僅供參考,以產品規格為準
CCF55220RFKE36
型號描述:
220 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
金屬膜電阻器 - 透孔 1/4W 220ohms 1%
型號:
CCF55220RFKE36
品牌:
Vishay / Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
220 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Composition
Metal Film
Features
Flame Retardant Coating, Safety
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-65°C ~ 165°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.090" Dia x 0.245" L (2.29mm x 6.22mm)