CA0001250R0JE05
- 型號描述:
250 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound
RES 250 OHM 1W 5% AXIAL
- 型號:
- CA0001250R0JE05
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Package / Case
- Axial
- Temperature Coefficient
- ±300ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm)
- Composition
- Wirewound
- Operating Temperature
- -65°C ~ 275°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Axial
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 250 Ohms