4SMF15CA-M3/H
型號描述:
23.6V Clamp 16.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AB (SMF)
DIODE, TVS, BI-DIR, 400W, 15V, 5
型號:
4SMF15CA-M3/H
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
23.6V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
16.9A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C