4SMF15CA-M3/H
- 型號描述:
23.6V Clamp 16.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AB (SMF)
DIODE, TVS, BI-DIR, 400W, 15V, 5
- 型號:
- 4SMF15CA-M3/H
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 15V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 23.6V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 16.9A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 175°C