首頁 > Vishay Sprague代理商 > 298D227X0004P2T
影像僅供參考,以產品規格為準
298D227X0004P2T
型號描述:
220 μF Molded Tantalum Capacitors 4 V 0805 (2012 Metric) 3Ohm
CAP TANT 220UF 20% 4V 0805
型號:
298D227X0004P2T
品牌:
Vishay Sprague
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
General Purpose
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Size / Dimension
0.094" L x 0.057" W (2.40mm x 1.45mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
ESR (Equivalent Series Resistance)
3Ohm
Lifetime @ Temp.
Manufacturer Size Code
P
Height - Seated (Max)
0.047" (1.19mm)
Failure Rate
Capacitance
220 µF
Voltage - Rated
4 V