首頁 > Vishay Sprague代理商 > 298D107X06R3A2T
影像僅供參考,以產品規格為準
298D107X06R3A2T
型號描述:
100 μF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 1206 (3216 Metric) 1Ohm @ 100kHz
298D107X06R3A2T
型號:
298D107X06R3A2T
品牌:
Vishay Sprague
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
General Purpose
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code
A
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Failure Rate
Capacitance
100 µF
Voltage - Rated
6.3 V