298D106X9010M2T
- 型號描述:
10 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 0603 (1608 Metric) 7.5Ohm @ 100kHz
298D106X9010M2T
- 型號:
- 298D106X9010M2T
- 品牌:
- Vishay Sprague
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- Ratings
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 7.5Ohm @ 100kHz
- Lifetime @ Temp.
- 1000 Hrs @ 85°C
- Manufacturer Size Code
- M
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 10 µF
- Voltage - Rated
- 10 V