首頁 > Vishay代理商 > 298D105X9016M2T
影像僅供參考,以產品規格為準
298D105X9016M2T
型號描述:
1 μF Molded Tantalum Capacitors 16 V 0603 (1608 Metric) 12Ohm
型號:
298D105X9016M2T
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:103 倍增量:1
Capacitance
1 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
16 V
Type
Molded
ESR (Equivalent Series Resistance)
12Ohm
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp.
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Size / Dimension
0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)