293D476X9010D2TE3
- 型號描述:
47 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 700mOhm
CAP TANT 47UF 10% 10V 2917
- 型號:
- 293D476X9010D2TE3
- 品牌:
- Vishay Sprague
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±10%
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 700mOhm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- D
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 47 µF
- Voltage - Rated
- 10 V