首頁 > Vishay Sprague代理商 > 293D476X9010C2WE3
影像僅供參考,以產品規格為準
293D476X9010C2WE3
型號描述:
47 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2312 (6032 Metric) 1.1Ohm @ 100kHz
293D476X9010C2WE3
型號:
293D476X9010C2WE3
品牌:
Vishay Sprague
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Tolerance
±10%
Package / Case
2312 (6032 Metric)
Size / Dimension
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
1.1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
Manufacturer Size Code
C
Height - Seated (Max)
0.110" (2.80mm)
Failure Rate
Capacitance
47 µF
Voltage - Rated
10 V