293D476X0025D2TE3
型號描述:
47 μF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 700mOhm @ 100kHz
型號:
293D476X0025D2TE3
品牌:
Vishay Intertechnologies
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:125 倍增量:1
Tolerance
±20%
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
700mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
Manufacturer Size Code
D
Height - Seated (Max)
0.122" (3.10mm)
Failure Rate
Capacitance
47 µF
Voltage - Rated
25 V