首頁 > Vishay / Sprague代理商 > 293D225X9025A2TE3
影像僅供參考,以產品規格為準
293D225X9025A2TE3
型號描述:
2.2 μF Molded Tantalum Capacitors 25 V 1206 (3216 Metric) 6.3Ohm
鉭電容 - 固態 SMD 2.2uF 25volts 10% A case Molded
型號:
293D225X9025A2TE3
品牌:
Vishay / Sprague
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Features
General Purpose
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
ESR (Equivalent Series Resistance)
6.3Ohm
Lifetime @ Temp.
Manufacturer Size Code
A
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Failure Rate
Capacitance
2.2 µF
Voltage - Rated
25 V