293D107X96R3C2TE3
- 型號描述:
100 μF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2312 (6032 Metric) 800mOhm
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2312
- 型號:
- 293D107X96R3C2TE3
- 品牌:
- Vishay Sprague
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- 2312 (6032 Metric)
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 800mOhm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- C
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.79mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 100 µF
- Voltage - Rated
- 6.3 V