293D106X9025C2TE3
- 型號描述:
10 μF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2312 (6032 Metric) 1.5Ohm
- 型號:
- 293D106X9025C2TE3
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 10 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 25 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 1.5Ohm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2312 (6032 Metric)
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.79mm)