293D105X9035B2TE3
- 型號描述:
1 μF Molded Tantalum Capacitors 35 V 1411 (3528 Metric) 5Ohm
CAP TANT 1UF 10% 35V 1411
- 型號:
- 293D105X9035B2TE3
- 品牌:
- Vishay Sprague
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric)
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 5Ohm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- B
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.11mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 1 µF
- Voltage - Rated
- 35 V