首頁 > Viking Tech代理商 > TAR06FTDU0340
影像僅供參考,以產品規格為準
TAR06FTDU0340
型號描述:
34 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
RES SMD 34 OHM 1/2W 1206
型號:
TAR06FTDU0340
品牌:
Viking Tech
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Resistance
34 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Composition
Thin Film
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
1206
Ratings
AEC-Q200
Size / Dimension
0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)