VI-200-EX-F1
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 10V - 20V Input
DC DC CONVERTER 5V 75W
- 型號:
- VI-200-EX-F1
- 品牌:
- Vicor Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Isolated Module
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input (Min)
- 10V
- Voltage - Input (Max)
- 20V
- Voltage - Output 1
- 5V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Current - Output (Max)
- 15A
- Power (Watts)
- 75 W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Applications
- ITE (Commercial)
- Features
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature
- -10°C ~ 85°C
- Efficiency
- 88%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Full Brick
- Size / Dimension
- 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)