V48C15C75BG
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 36V - 75V Input
DC DC CONVERTER 15V 75W
型號:
V48C15C75BG
品牌:
Vicor Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
36V
Voltage - Input (Max)
75V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
5A
Power (Watts)
75 W
Voltage - Isolation
3 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
OVP, UVLO
Operating Temperature
-20°C ~ 100°C
Efficiency
88.6%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Quarter Brick
Size / Dimension
2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)